7 Springs BIO Farm7 Springs Bio Farm është ferma e parë Bio në Shqipëri dhe më e madhja në Europë, e licensuar nga agjensi kombëtare dhe ndërkombëtare.Ndodhet në Gomsiqe, Leja e Dushit në veri të Shqipërisë 1000 m mbi nivelin e detit.

 

Traditë dhe kualitet i lartëProdukte organike të çertifikuara, ne nuk përdorim lendë kimike dhe përkushtohemi me shumë kujdes si për mirëqënien e kafshëve ashtu edhe të mjedisit përreth .Kjo na ndihmon të prodhojmë mishin, djathin, vezët dhe mjaltin me një cilësi jashtëzakonisht të lartë .Në çdo vendim, ne përpiqemi të krijojmë një balancë dhe të marrim nën konsideratë zhvillimin e të gjithë territorit dhe jo vetëm të fokusohemi në maksimizimin e fitimit.

Na kontaktoni tani

Nëse keni nevojë për informacion të mëtejshëm mbi produktet tona, ju lutem, mos hezitoni të na kontaktoni në çdo kohë. Email: info@7springsfarm-bio.eu
 
 
 

Documentary

 • Gjalpi eshte i shkelqyer por edhe gjiza s'mbetet mbrapa! Femijet i pelqejne shume dhe kur eshte ushqim qe ia vlen une nuk jua kursej, se pas kushedi sa kohesh po marr gjalp per femijet, i kam privuar se s'me pelqejne. Uroj qe te vazhdohet ne kete rruge qe te ndihemi te sigurt se cfare blejme, mos te druhemi e te blejme me frike!
  Anita Brahimi
 • Jemi te kenaqur me cilesine si te mishit te therur ashtu edhe te pastermase. Kjo na ben qe ne te ardhmen te bejme porosi te tjera te ju duke shpresuar qe do te jeni njelloj edhe ne te ardhmen. Pergezime!
  Arben Muha
 • Jemi shume te kenaqur qe ka ende nga ata qe perkushtohen ndaj cilesise dhe mund t'i ushqejme femijet pa merakun e hormoneve dhe kimikateve. Zoti bekofte shumefish cilesine dhe ndershmerine tuaj.
  Arlinda Bodinaku
 • Mishi shume i mire. Une kam blere dhe kur e zien shtepia merr nje arome te mire. Me kujtoi vegjeline kur ime me vinte mbi soben me dru tenxheren per te ziere mishin ne zjarr te avashem.
  Bardhylka Sahatci
 • Ju falenderoj per produktet tuaja dhe per punen qe beni, shpresojme te jemi gjithmone kliente te kenaqur. Djathi qe mora ishte shume i mire. Transporti korrekt.
  Besa Manushi
 • Komplimente, mishi i vicit ishte super
  Blerina Seva
 • Vazhdoni keshtu pasi ne familjerisht jemi te kenaqur me produktet, na pelqen shija, pastertia e produkteve dhe dergesat korrekte. Duke qene se ishim kthyer gati ne vegjetariane ju po na ktheni besimin se ka mish te sigurt. Vazhdoni keshtu
  Fabjola
 • Ju pergezoj per cilesine, cdo gje ishte shume e mire dhe BIO. Jam e lumtur qe me ne fund gjea nje vend ne Shqiperi ku te marr nje ushqim qe ja vlen per djalin tim.
  Hektor
 • Me vjen mire te ndaj opinionin tim qe meritoni komplimenta pafund. Mishi, djathi dhe kackavalli ishin shume te mire.
  Tasha
 • Jam e kenaqur per produktet!
  Vjollca Berati
Visit Us On FacebookVisit Us On Youtube